וואלה! תרבות
12/09/2019

כמה אתם יודעים על המוזיקה הישראלית השנה? בחנו את עצמכם

את מי עומד אדם אירח בהופעה בפארק הירקון? מי שרה אחרי ברי סחרוף ב"שבט אחים ואחיות"? ולמי השנה לא היה שיר על בננות? רגע לפני שאתם מצביעים למצעד הישראלי השנתי של גלגלצ ו-וואלה! NEWS, קבלו 15 שאלות על הרגעים הגדולים במוזיקה הישראלית השנה

אסור להשתמש

זו הייתה שנה מצוינת למוזיקה הישראלית. זכינו לשמוע הרבה מוזיקה חדשה וטובה, אמנים רבים פרצו לתודעה והפתיעו אותנו עם שירים נהדרים, וכמובן התותחים הכבדים והמוכרים המשיכו להנפיק להיט אחר להיט. ב-26 בספטמבר, יום חמישי, יתקיים המצעד הישראלי השנתי של גלגלצ ו-וואלה! NEWS. את המצעד תנחה כרגיל דלית רצ'שטר, ואנחנו נחשוף בו לאט לאט את שירי השנה, אמני השנה ופריצת השנה. אלא שכמו תמיד, מי שקובע את כל אלו זה רק אתם. אז זו ההזדמנות שלכם להכריע מי הם אנשי השנה, מהם שירי השנה ומי יזכה בתואר הנכסף "פריצת השנה". הצביעו והשפיעו ממש כאן.

לפני שתצביעו, אתם מוזמנים לרענן את הזיכרון שלכם באמצעות חידון מיוחד שהכנו עבורכם, ובו 15 שאלות שמסכמות את הרגעים הגדולים ביותר שקרו השנה במוזיקה הישראלית. אז את מי אירח עומר אדם במופע הענק שלו בפארק הירקון? למי לא היה השנה שיר על בננות? ומי שרה מיד אחרי ברי סחרוף בלהיט "שבט אחים ואחיות"? בחנו את עצמכם, שתפו אותו בתוצאה והכי חשוב - הצביעו למצעד הישראלי השנתי.

דרגו כאן את המצעד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully